A proto jsme pro Vás přichystali na našich stránkách nabídku výrobků, které Vám přijdou vhod. Prodej nůžkových stanů je naše práce. Samozřejmě máme více užitečných věcí, které můžete využít jako fyzická nebo soukromá osoba. Hodně bude záležet na příležitosti, pro kterou dané věci potřebujete, samozřejmě pokud máte sponzora, tak Vám to jistě zaplatí. Léto […]

Blíží se léto a s tím i příjemné starosti

A proto jsme pro Vás přichystali na našich stránkách nabídku výrobků, které Vám přijdou vhod. Prodej nůžkových stanů je naše práce. Samozřejmě máme více užitečných věcí, které můžete využít jako fyzická nebo soukromá osoba. Hodně bude záležet na příležitosti, pro kterou dané věci potřebujete, samozřejmě pokud máte sponzora, tak Vám to jistě zaplatí.

Léto se vší parádou

Udělat nějakou akci u rybníky či řeky, kde se sejde parta kamarádů a pozve všechny kolemjdoucí za účelem seznámení mi přijde dobrý nápad! Třeba na takové Vranovské přehradě lze takovéto akci dělat a ačkoliv jsem tam nikdy nepařil, ale byli jsme tam pouze jako malí na školním výletě a na dovolené, tak ta pláž se mi tam velmi líbila. Je zde krásně. Dokonce jsem měl tu možnost si zde nechat dát na sebe nějakou krajtu či co to bylo za hada.