Chcete se po práci podívat do úplně jiného světa? Nebojte se, můžete klidně zůstat doma a v trepkách. Jenom si vyberete něco, co vás zvedne ze židle. Tanec, písničky, šou, zábavu, rytmy a atraktivní dekorativní prostředí, baví vás to? Tak si to zkuste, zmáčkněte play! S novou a super skvělou hrou farma hra se dostanete […]

Jiný svět

Chcete se po práci podívat do úplně jiného světa? Nebojte se, můžete klidně zůstat doma a v trepkách. Jenom si vyberete něco, co vás zvedne ze židle. Tanec, písničky, šou, zábavu, rytmy a atraktivní dekorativní prostředí, baví vás to? Tak si to zkuste, zmáčkněte play! S novou a super skvělou hrou farma hra se dostanete do varu.

Jako velcí šéfové nebo jako malé děti?

Je na vás, jak se budete cítit. Velký šéf music klubu, který pořádá dokonalé party, nakupuje zařízení, zacvičuje tanečnice, vytváří programy i prostředí nebo malé dítě, hrající si na to, co mu v mládí uteklo mezi prsty? Zahrajte si klidně třeba karty nebo šachy, ale garantujeme vám, že Goodgame disco je stokrát lepší, zajímavější a návykovější. Když vás chytí, už vás nepustí!