Přehlednost a pořádek. To jsou, řekla bych, hlavní důvody, proč lidé potřebují bytelné a kvalitní regály. Nemám ráda, a myslím, že bychom se na tom shodli, když kvůli předním všem v policích nevidíte, co je vzadu. Je to nepraktické a otravné. V dnešní hektické době chtějí mít lidé vše co možná nejjednodušší, jasné a […]

Mít přehled je důležité

Přehlednost a pořádek. To jsou, řekla bych, hlavní důvody, proč lidé potřebují bytelné a kvalitní regály. Nemám ráda, a myslím, že bychom se na tom shodli, když kvůli předním všem v policích nevidíte, co je vzadu. Je to nepraktické a otravné. V dnešní hektické době chtějí mít lidé vše co možná nejjednodušší, jasné a tak nějak průhledné. Takže mít přehled, je dle mého opravdu velmi důležité.

Úžasná návštěva u kamarádky

Byly růžové, modré, fialové, bílé a černé. Neskutečná šatna. Ještě nikdy jsem nic podobného neviděla. V každém regálu bylo oblečení v odstínech jeho barvy. Navíc místnost, ve které byly postaveny, byla velká asi tak, jako má většina z nás velký obývací pokoj. Byl to vlastně takový malý obchůdek, který lákal parádnice. Nejúžasnější nakonec bylo to, že jsem si mohla jeden z modelů vybrat. Vážně úžasná návštěva u kamarádky.