Pravidelně sportujete? Zajímáte se o výživu? Máte zájem o kvalitní potravinové doplňky? Dnes už je jich na trhu dostupné nepřeberné množství. Nakupovat můžete u českých obchodníků, české i zahraniční produkty, nebo můžete nakupovat i přímo ze zahraničí. Ale kdo Vám zaručí, že zakoupené produkty jsou opravdu kvalitní? Jak moc jsou skutečně nezávislé „nezávislé“ testy? Známá […]

Podpořte svůj výkon

Pravidelně sportujete? Zajímáte se o výživu? Máte zájem o kvalitní potravinové doplňky? Dnes už je jich na trhu dostupné nepřeberné množství. Nakupovat můžete u českých obchodníků, české i zahraniční produkty, nebo můžete nakupovat i přímo ze zahraničí. Ale kdo Vám zaručí, že zakoupené produkty jsou opravdu kvalitní? Jak moc jsou skutečně nezávislé „nezávislé“ testy? Známá tvář podporující tuto značku není vždy zárukou kvality. Je potřeba zkoušet a hledat, abyste konečně našli to, co bude pro Vaše tělo nejlepší.

To nejlepší na trénink

Snad každý sportovec již slyšel o proteinovém nápoji, valná část si bez něj tréninkový den ani neumí představit. Produktem, který protein dokonale doplní, jsou bcaa, větvené aminokyseliny, které se snadno tráví a tím přispívají k rychlejší regeneraci svalů. Vznikají při fermentaci a jejich užívání má pozitivní vliv na vysoce fyzicky zatěžovaný organismus. My Vám zaručujeme tu nejvyšší kvalitu odpovídající nejpřísnějším normám EU. Naše produkty neobsahují nepovolené látky a nemají žádné vedlejší účinky.