Potřebujete rychle a kvalitně vyřešit problémy s odpady nebo kanalizací? Provádíme profesionální čištění kanalizace, revize, opravy nebo trasování. Máme k dispozici řadu profesionální techniky, která nám v naší práci denně pomáhá. Čištění kanalizace Čištění kanalizace jde provádět různými metodami. Většinou záleží na přesné příčině problému, a na místě, kde se problém nachází. To jde zjistit […]

Potřebujete rychle a kvalitně vyřešit problémy s odpady?

Potřebujete rychle a kvalitně vyřešit problémy s odpady nebo kanalizací? Provádíme profesionální čištění kanalizace, revize, opravy nebo trasování. Máme k dispozici řadu profesionální techniky, která nám v naší práci denně pomáhá.

Čištění kanalizace

Čištění kanalizace jde provádět různými metodami. Většinou záleží na přesné příčině problému, a na místě, kde se problém nachází. To jde zjistit revizní kamerou, která je velice potřebným pomocníkem. Po zjištění příčiny se volí metoda odstranění problémů.

Rozmanité služby<

Provádíme čistění kanalizace vysokotlakým paprskem vody s recyklací, nebo čištění strojní. Nejsou pro nás problémem různé revize, revizní zprávy preventivní čištění a kontroly, trasování, rozvody, a četné instalatérské a další práce.