Průkaz energetické náročnosti budov a jeho výroba je specializací naší společnosti. Na našich internetových stránkách, které jsme pro vás připravili. Můžete si u nás nalézt spoustu užitečných informací, rad a dokonce třeba navštívit sekci „dotazy“, kde najdete několik nejčastěji se opakujících dotazů, na které odpovídáme, abych šetřili váš čas. Jaké dotazy pro vás máme připraveny […]

Průkaz energetické náročnosti budov

Průkaz energetické náročnosti budov a jeho výroba je specializací naší společnosti. Na našich internetových stránkách, které jsme pro vás připravili.
Můžete si u nás nalézt spoustu užitečných informací, rad a dokonce třeba navštívit sekci „dotazy“, kde najdete několik nejčastěji se opakujících dotazů, na které odpovídáme, abych šetřili váš čas. Jaké dotazy pro vás máme připraveny a zodpovězeny?

Dotazy od zákazníků, které by vás mohli zajímat

Mezi dotazy od zákazníků, které by vás mohli zajímat řadíme například – kdy potřebuji průkaz energetické náročnosti budov podle novely, která vejde v platnost 1.1. 2013, jakou platnost má průkaz energetické náročnosti budov, do musí být patrné z dokumentace?