U SILVINIHO najdete všechno, na co si jen vzpomenete! Nepodceňte jako správný cyklista kvalitní výbavu a oblečení, při samotné jízdě na kole to nejednou oceníte. U nás si vyberete, ať už jste muž či žena nebo vybíráte první dres pro svoje dítě. Nabízíme kolekci pro zimní i letní období a také do různých klimatických podmínek. […]

Softshellové bundy, rukavice i dresy

U SILVINIHO najdete všechno, na co si jen vzpomenete! Nepodceňte jako správný cyklista kvalitní výbavu a oblečení, při samotné jízdě na kole to nejednou oceníte. U nás si vyberete, ať už jste muž či žena nebo vybíráte první dres pro svoje dítě. Nabízíme kolekci pro zimní i letní období a také do různých klimatických podmínek. Na výběr je samozřejmě nejen z různých materiálů, ale i rozličných barevných variant.

Nezapomeňte na reflexní prvky

Obzvlášť v dnešní době je třeba dbát na dostatečné zviditelnění cyklisty na silnici. Česko-italská značka SILVINI s tím počítá a své cyklistické oblečení vybavila dostatečnými reflexními prvky. Vyrazte bez obav na vyjížďku na kole i v méně příznivém počasí. V našem oblečení vás nic nerozhází!