Ani v dnešní době není samozřejmostí penzion, který nabídne svým hostům dokonalý komfort spojený s nízkou cenou. U hotelu Kolín se ale obě tyto charakteristiky povedlo skloubit a jeho hostům se tak dostane pohodlí za skvělou cenu. Postele v tomto penzionu jsou pohodlné, k internetu se připojíte snadno pomocí WIFI, a kdybyste se nudili, můžete […]

Ubytování, které stojí za to

Ani v dnešní době není samozřejmostí penzion, který nabídne svým hostům dokonalý komfort spojený s nízkou cenou. U hotelu Kolín se ale obě tyto charakteristiky povedlo skloubit a jeho hostům se tak dostane pohodlí za skvělou cenu. Postele v tomto penzionu jsou pohodlné, k internetu se připojíte snadno pomocí WIFI, a kdybyste se nudili, můžete si zapnout televizi.

Ochutnejte místní kuchyni

Samozřejmě má tento penzion i restauraci, která Vás na první pohled ohromí svým jednoduchým, ale účelným designem. Míst k sezení je dost, takže se málokdy stane, že si nenajdete místo. Velkou devizou této restaurace je také přítomnost dětského koutku, ve kterém se Vaši nejmenší rozhodně nudit nebudou. Místní kuchyně je kvalitní a rozhodně si pochutnáte.