Samozřejmě i to se může stát, ale sotva u námi nabízených typů postelí. Každá naše Patrová postel má důsledně vyřešen systém bezpečnostních zábran. Podle věku dítěte můžete zvolit postele s komplexními zábranami, kde je vaše dítě bezpečné skoro jako v dětské ohrádce, nebo naopak jen nižší zábrany určené pro větší děti. Mnohé zábrany jsou též […]

Uprostřed tiché noci náhle rána

Samozřejmě i to se může stát, ale sotva u námi nabízených typů postelí. Každá naše Patrová postel má důsledně vyřešen systém bezpečnostních zábran. Podle věku dítěte můžete zvolit postele s komplexními zábranami, kde je vaše dítě bezpečné skoro jako v dětské ohrádce, nebo naopak jen nižší zábrany určené pro větší děti. Mnohé zábrany jsou též odnímatelné, nebo nastavitelné, abyste mohli optimálně podle potřeb zabezpečit svoje dítě před neplánovaným opuštěním lůžka.

Nahoře s, dole bez


Zatímco vrchní palandy jsou vždy vybaveny bezpečnostními zábranami, spodní lze zvolit i ve variantách zcela bez bočních zábran, kde zvýšená je pouze oblast za hlavou a v nohách lůžka. Taková patrová postel svojí spodní částí může běžně sloužit jako pohovka či válenda, čímž opět ušetříte místo za další kus nábytku. Toto řešení je velmi populární zejména u trochu odrostlejších dětí.